Nazwa pracodawcy:
Jww Invest S. A.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982904pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Wiesbaden
województwo: zagranica

Inżynier budowy / Inżynier robót

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • przygotowanie, realizacja i rozliczanie zleconych prac,

  • organizacja podwykonawcza budowy,

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, planowanie i organizacja prac dla brygad,

  • weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem poprawności przyjętych rozwiązań,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej,

  • sporządzanie sprawozdań z wykonania i zaawansowania robót,

  • opracowywanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych,

  • kontrola terminowości i jakości wykonanych prac,

  • ścisła współpraca z działem personalnym

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),

  • doświadczenie w prowadzeniu robót montażowych rurociągów oraz urządzeń w budownictwie energetycznym,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy na kontraktach krajowych i zagranicznych,

  • umiejętności analizowania dokumentacji projektowej i technicznej oraz harmonogramu robót,

  • bardzo dobra organizacja i kontrola pracy własnej,

  • kreatywność, samodyscyplina,

Oferujemy
Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • doskonalenie doświadczenia zawodowego,

  • samodzielność działań w zakresie zarządzania kontraktem,

  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,

  • benefity pozapłacowe (dofinansowanie do karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne).