Nazwa pracodawcy:
Holcim Polska S.A

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982637pra

Miejsce pracy:
Polska, Elbląg
województwo: warmińsko-mazurskie

Operator Węzła Betoniarskiego / Operator ładowarki / Sprzedawca

Opis stanowiska
Czym będziesz się zajmować?

  • Produkcja mieszanki betonowej,

  • Obsługa ładowarki,

  • Obsługa programów produkcyjnych,

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn,

  • Zapewnianie odpowiedniej ilości surowców do produkcji,

  • Nadzór nad dokumentacją dostaw,

  • Inwentaryzacja surowców,

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Ścisła współpraca z Działem Jakości,

  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

Wymagania
Jeśli masz:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,

  • Mile widziane wymagane uprawnienia operatora ładowarki - poj. łyżki powyżej 2,5 m³,

  • Mile widzane uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego,

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/operatora maszyn produkcyjnych,

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość.

Oferujemy
Co zyskasz?

  • pakiet Medicover, karta sportowa

  • fundusz pracowniczy

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • 4.12 dniem wolnym od pracy

  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie