Nazwa pracodawcy:
AMIGO-HURT Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985469pra

Miejsce pracy:
Polska, Ząbki
województwo: mazowieckie

Kierowca / Dostawca towaru kat. C

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • przewóz i dostarczanie towarów do Klienta,

  • rozładunek towarów,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,

  • dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów,

  • odpowiedzialność za utrzymanie powierzonego pojazdu we właściwym stanie technicznym,

  • obsługa mobilnych aplikacji związanych z realizacją dostaw.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • czynne prawo jazdy kategorii C oraz „Karta Kierowcy”,

  • aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnego czasu pracy,

  • bardzo dobra organizacja pracy, uczciwość, odpowiedzialność oraz rzetelność,

  • wysoka kultura osobista,

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,

  • pracę od poniedziałku do piątku (czas pracy równoważny),

  • atrakcyjne wynagrodzenie – stawka podstawowa + rozbudowany system premiowy,

  • dofinansowanie do pakietów medycznych i sportowo-rekreacyjnych,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie na rynku FMCG o ugruntowanej pozycji,

  • zniżki pracownicze na zakupy w naszej hurtowni,

  • współpracę opartą na wartościach. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność.