Nazwa pracodawcy:
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985961pra

Miejsce pracy:
Polska, Kędzierzyn-Koźle
województwo: opolskie

Kierownik sklepu Inmedio

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i zarządzanie sklepem Relay (art. spożywcze, alkohol, prasa, akcesoria)

  • Realizacja sprzedaży w sklepie

  • Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta

  • Budowanie i zarządzanie Zespołem

Wymagania
Nasze wymagania

  • Działalność gospodarcza (możesz ją założyć dopiero po szkoleniu)

  • Umiejętność obsługi klienta

  • Zarządzanie zespołem

  • Zaangażowanie

  • Obsługa kasy fiskalnej (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy
To oferujemy

  • Bez wkładu własnego

  • Lokal bez opłat

  • Sklep w pełni wyposażony

  • Nie płacisz za towar

  • Opłacony i zatowarowany sklep (brak wkładu własnego)

  • Długofalowa współpraca (umowa na czas nieokreślony)

  • Szkolenia

  • Wsparcie na start i w trakcie prowadzenia sklepu

  • Wypłata prowizji na czas