Nazwa pracodawcy:
Dremo Personaldienstleistung GmbH

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984746pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Opiekun / Opiekunka Osób Starszych z językiem niemieckim

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 16 € brutto/h + 20 € diety za przepracowany dzień

  • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

  • premię rekrutacyjną 300 € po 3 miesiącach zatrudnienia

  • comiesięczną premię motywacyjną 50 € netto

  • stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • dodatki za pracę w święta i w godzinach nocnych

  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych

Wymagania
Obowiązki:

  • przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych

  • planowanie i nadzorowanie czynności opiekuńczych

  • prowadzenie opieki i terapii zajęciowej

  • dokumentowanie przeprowadzanych czynności

Oferujemy
Wymagania:

  • wykształcenie i/lub 2-letnie doświadczenie zawodowe

  • dobra znajomość języka niemieckiego (komunikacja w miejscu pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim)

  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec

  • mile widziane prawo jazdy + samochód