Nazwa pracodawcy:
Euroser Dairy Group

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985523pra

Miejsce pracy:
Polska, Błonie, k. Warszawy
województwo: mazowieckie

Kontroler jakości

Opis stanowiska
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • monitorowanie punktów kontrolnych (CP) i krytycznych punktów kontroli (CCP) wyznaczonych na zakładzie,

  • weryfikowanie prawidłowości i archiwizacja zapisów prowadzonych w obszarach produkcyjnych i magazynowych,

  • kontrolowanie materiałów opakowaniowych, surowców, towarów, wyrobów gotowych i prób trwałościowych na zgodność z wymaganiami specyfikacji,

  • przeprowadzanie dziennych obchodów zakładu,

  • nadzorowanie, monitorowanie i wdrażanie zmian w tekstach przygotowywanych na etykiety produktowe,

  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługą działu.

Wymagania
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe (mile widziane technologia żywności, biotechnologia),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,

  • znajomość GMP, GHP, HACPP, BRC, IFS

  • umiejętności analityczne i numeryczne,

  • zdolności organizacyjne, dokładność i spostrzegawczość, sumienność i zaangażowanie w pracę,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • praca w systemie zmianowym,

  • mile widziani kandydaci posiadający orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,

  • Bogaty pakiet benefitów tj: dofinansowanie do karty Multisport, pakiet Lux Med VIP, ubezpieczenie na życie Allianz, bony Sodexo- okolicznościowe, paczki świąteczne,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • jasne zasady rozwoju i awansu,

  • profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę.