Nazwa pracodawcy:
SERVICE JOBS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985334pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia, Wielki Kack
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Marketingu

Opis stanowiska
Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Planowanie, przygotowywanie oraz wdrażanie działań marketingowych i PR

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami Biznesowymi na rynku B2B

  • Wdrażanie oraz Realizowanie Promocji Sprzedaży

  • Przygotowywanie graficzne materiałów dla Działu Handlowego

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami - Grafikami , producentami gadżetów reklamowych itp.

  • Bieżąca obsługa strony internetowej wraz z redagowaniem i uaktualnianiem tekstów, artykułów

  • Monitorowanie i analizowanie bieżących działań

  • Zarządzanie budżetem reklamowym wraz z rozliczaniem wydatków

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi celem osiągnięcia maksymalnej efektywności sprzedaży

  • Dbanie o Pozytywny wizerunek Firmy

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 4 lata doświadczenia związanego z marketingiem, w tym zarządzanie kanałami społecznościowymi i tworzenie treści.

  • Umiejętność dostarczania kreatywnych treści w różnych kanałach

  • Doświadczenie w realizacji programów marketingowych

  • Dobre umiejętności prezentacji i komunikacji

  • Znajomość zasad marketingu internetowego i mediów społecznościowych

  • Umiejętność redagowania tekstów

  • Zaangażowanie, inicjatywa, elastyczność

  • Pozytywna energia, umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Znajomość aktualnych trendów, technik i narzędzi wykorzystywanych w marketingu i komunikacji zewnętrznej

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Konsekwencja w działaniu

  • Kreatywność i samodzielność w tworzeniu projektów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point)

  • Mile widziana znajomość ASANY

  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy

  • Samoocena własnych działań.

Oferujemy
W zamian otrzymasz:

  • Wynagrodzenie 4000 zł - 6000 zł / miesięcznie + ZUS

  • Premie uznaniową za punktualność, zaangażowanie, sumienne wykonywanie obowiązków, raporty oraz wykonywanie powierzonych zadań w czasie.

  • B2B

  • Możliwość rozwoju

  • Pełen Etat, długoletnią współpracę