Nazwa pracodawcy:
PUH El Professional Mariusz Maszota

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984926pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Specjalista / Specjalistka ds. umów i przetargów / Pracownik administracyjny

Wymagania
Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej pod kątem zgodności z wymogami ustawy PZP

  • Koordynowanie procesu składania ofert, monitorowanie ich terminów, składanie wyjaśnień, wymiana korespondencji, współpraca z działem prawnym

  • Weryfikacja umów z kontrahentami, terminowe realizacje powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie prowadzenia postępowań na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych

  • znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych

  • rzetelności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności

  • samodzielności w działaniu i analitycznego myślenia

  • zdolności interpersonalnych i organizacyjnych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • biegłej obsługi komputera i oprogramowania MS Office (Word, MS Excel)

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy