Nazwa pracodawcy:
KRKA Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984731pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: mazowieckie

Kierownik Regionalny

Opis stanowiska
CEL PRACY

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem przedstawicieli farmaceutycznych w terenie (województwa: wielkopolskie, lubuskie, mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie)

  • realizacja planów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy

  • wsparcie i rozwój przedstawicieli

  • planowanie, organizowanie oraz monitoring pracy podległego zespołu

  • analiza rynku oraz działań konkurencji

  • aktywny udział w budowie prestiżu firmy i dbałość o jej pozytywny wizerunek

Wymagania
OCZEKUJEMY

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym (mile widziane w firmie farmaceutycznej)

  • bardzo dobra znajomość środowiska medycznego

  • doświadczenie w sprzedaży preparatów Rx lub OTC

  • czynna znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • umiejętność organizowania własnej pracy i zarządzania pracą grupy osób

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • rzetelność i obowiązkowość

Oferujemy
OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)

  • cykliczne szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • dodatek lunchowy

  • realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach poziomych i pionowych

  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy również do użytku prywatnego