Nazwa pracodawcy:
Prudential Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985592pra

Miejsce pracy:
Polska, Opole
województwo: opolskie

Lider Zespołu Sprzedaży

Opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i myślisz o zmianie w życiu zawodowym?

Chciałbyś dalej rozwijać swoje kompetencje menedżerskie i przy tym dobrze zarabiać - porozmawiaj z nami o możliwości współpracy.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • budowanie własnego biznesu opartego o sprzedaż własną i współpracę z zespołem Konsultantów ds. Planowania Finansowego,

  • rekrutacja i wdrożenie nowych Konsultantów w Twoim zespole,

  • rozwijanie wiedzy produktowej i umiejętności sprzedażowych własnych oraz zespołu,

  • zarządzanie sprzedażą własnego zespołu i dbanie o zapewnienie wsparcia współpracownikom na każdym etapie działania.

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum średniego wykształcenia,

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży,

  • umiejętności i doświadczenia związanego z rekrutacją na stanowiska sprzedażowe,

  • dyspozycyjności, umiejętności organizacji pracy i radzenia sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku,

  • gotowości do współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,

  • mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń.

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz awansów,

  • atrakcyjne i unikalne produkty na polskim rynku ubezpieczeń,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń,

  • innowacyjne narzędzia wsparcia sprzedaży,

  • stabilne zasady współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.