Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985769pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Śródmieście
województwo: mazowieckie

Opiekun relacji z klientem

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów.

  • Tworzenie pozytywnego doświadczenia klientów,

  • Edukowanie klientów na temat bankowości cyfrowej,

  • Instruktaż bankowości internetowej i mobilnej,

  • Pomaganie w organizacji wydarzeń,

  • Prezentacja produktów bankowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta, mile widziane w finansach lub handlu,

  • Przedsiębiorczość i umiejętności nawiązywania relacji,

  • Otwartość na zmiany, zaangażowanie i chęć rozwoju,

  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system motywacyjny,

  • Prywatną opiekę zdrowotną,

  • Kartę Multisport,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.