Nazwa pracodawcy:
EURODRUT Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985433pra

Miejsce pracy:
Polska, Tarnowo Podgórne
województwo: wielkopolskie

Kierowca

Opis stanowiska

  • Przygotowanie towaru do przewozu/dostawy

  • Przewóz i dostarczenie towaru

  • Rozładunek towaru

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz gotówki

Wymagania
Wymagania

  • Zorganizowanie, sumienność, dokładność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sprawność fizyczna i pozytywne nastawienie

  • Prawo jazdy Kat. B oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Umiejętność prowadzenia busa

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

  • Pracę w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny systemem motywacyjny

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, spotkania integracyjne

  • Zapewniamy narzędzia do pracy