Nazwa pracodawcy:
MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984797pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Cyfrowych

Opis stanowiska
Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • Aktywna sprzedaż naszych rozwiązań cyfrowych dla klientów Traders (POS, platforma zamówień, programy lojalnościowe itp.).

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami.

  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.

  • Zarządzanie bazą danych sprzedaży i regularne raportowanie wyników sprzedaży.

  • Praca w terenie.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Znajomość branży handlu detalicznego jest koniecznością.

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej rozwiązań cyfrowych (branża detaliczna lub hotelarska będzie dodatkowym atutem).

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji.

  • Umiejętności komunikacyjne i wywierania wpływu.

  • Umiejętności analityczne.

  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe).

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group), współpracę z ludźmi na różnych szczeblach, w różnych kulturach.

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, możliwość organizacji pracy własnej, realny wpływ na osiągane wyniki i nieformalną atmosferę pracy.

  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków).

  • Wsparcie merytoryczne i szkolenie w pierwszych miesiącach pracy.

  • Możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej.