Nazwa pracodawcy:
Valeo

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985328pra

Miejsce pracy:
Polska, Skawina, k. Krakowa
województwo: małopolskie

Kontakt:

Valeo

Magazynier

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Przyjmowanie komponentów na magazyn;

  • Przygotowanie komponentów do produkcji;

  • Uzupełnianie stref magazynowych;

  • Zabezpieczenie i wysyłka wyrobów gotowych;

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania
Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność i sumienność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Uprawnienia UDT są mile widziane;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,4-brygadowym.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);

  • Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin);

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej stołówce Sodexo;

  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;

  • Możliwość awansu i rozwoju;

  • Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.