Nazwa pracodawcy:
AB INDUSTRY S.A.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984833pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Technik / Brygadzista ds. montaży elektrycznych

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Aktywny udział w montażach obiektowych,

  • Przygotowywanie zapotrzebowania na materiały,

  • Zamawianie materiałów,

  • Kierowanie grupą monterów - brygadzista.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie techniczne - elektryk, automatyk,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.