Nazwa pracodawcy:
ASMO Solutions Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985313pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Kierowca autobusu miejskiego

Opis stanowiska
OFERUJEMY:

  • Pensję 2700/2900 euro netto (na rękę)

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Świadczenia niemieckie:

  • Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie na życie, budowanie niemieckiej emerytury

  • Organizację zakwaterowania – dla chętnych

  • Opcję pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie w pracy, tydzień w domu)

  • Szybki start – zacznij pracę już od poniedziałku

Wymagania
OPIS OFERTY:

  • Praca w różnych lokalizacjach w Niemczech

  • Stanowisko: kierowca autobusu miejskiego

  • Elastyczny grafik tygodniowy

  • Przerwy są liczone do czasu pracy

  • Trasy wokół komina

  • Firma to renomowany niemiecki przewoźnik

Oferujemy
OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii D albo DE, kodu 95
    Doświadczenia zawodowego jako kierowca autobusu

  • Znajomości języka niemieckiego