Nazwa pracodawcy:
Unum Życie TUiR S.A.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985385pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Menedżerka / Menedżer Sprzedaży

Opis stanowiska
Jeżeli:

  • wiesz jak budować autorytet, swoją wiedzą i doświadczeniem chcesz dzielić się z innymi,

  • masz doświadczenie w sprzedaży i rekrutacji, chcesz rozwijać się w branży finansowej,

  • ważne jest dla Ciebie tworzenie trwałych relacji, interesujesz się drugim człowiekiem, a ponadto wiesz jak motywować do działania,

  • szukasz nowych metod, rozwój i wyzwania są Twoim motorem działania,

  • wiesz, że na sukces pracujemy codziennie, a cierpliwość i empatia to Twoja mocna strona,

  • można na Ciebie liczyć, jesteś rzetelny i terminowy w działaniu, nasza oferta jest dla Ciebie.

Wymagania
Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe od 8 000 PLN + system prowizyjny bez limitów,

  • wsparcie w okresie wdrożenia: otrzymasz plan wdrożenia, wsparcie mentora oraz zespołu szkoleniowego,

  • najlepszy produkt w branży: nasze ubezpieczenia są konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów,

  • możliwość rozwoju: jasno określona ścieżka kariery, poparta doświadczeniem naszych Kierowników i Dyrektorów,

  • stabilne miejsce pracy, naszą siłą jest wzajemne wsparcie, szacunek i wysoka etyka pracy,

  • doceniamy Twój wkład w rozwój firmy: konkursy z atrakcyjnymi nagrodami za realizację planu, ponadto premie, wyjazdy zagraniczne i nagrody za wyjątkowe osiągnięcia,

  • ubezpieczenie grupowe na życie, program emerytalny, karta sportowa,

  • stabilną i długofalową współpracę w oparciu o umowę agencyjną,

  • możliwość wpływu i pomocy w lokalnych społecznościach poprzez udziału w wielu akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Fundację Unum.