Nazwa pracodawcy:
Novotel i ibis Kraków Centrum

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8986564pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Recepcjonista (k/m)

Opis stanowiska
Twoja misja

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.

Wymagania
Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać

  • Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność

  • Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest Twoją osobistą satysfakcją

  • Potrafisz wczuć się w sytuację gościa/klienta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie

  • Znasz język polski oraz angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Chcesz się rozwijać

Oferujemy
Jak o ciebie zadbamy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport