Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985964pra

Miejsce pracy:
Polska, Oława
województwo: dolnośląskie

Operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Stanowice koło Oławy

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Rzetelne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji
  • Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji związanego z obsługą maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Własnego dojazdu do miejsca pracy – Stanowice koło Oławy
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym!
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportowo-kulturalną
  • Dodatek transportowy
  • Dodatek za pracę zmianową
  • Pakiet socjalny

Oferta dotyczy pracy stałej.