Nazwa pracodawcy:
Gemo Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985520pra

Miejsce pracy:
Polska, Chorzów
województwo: śląskie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • bieżące ewidencjonowanie źródłowych dokumentów księgowych

  • kontrola rachunkowa i formalna dokumentów, dekretacja kosztów zgodnie z planem kont

  • kontrola dokumentów pod kątem JPK-V7

  • kontrola obrotów i sald kont księgowych

  • weryfikacja ewidencji stanów magazynowych

  • sporządzanie sprawozdań GUS i raportów grupowych

  • wspieranie przebiegu audytów finansowych

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe w zakresie ekonomii/rachunkowości

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych (VAT, CIT)

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie pracy w dziale księgowości na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemu ERP (mile widziana będzie znajomość systemu Optima)

  • zdolności analityczne

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wymagany jezyk angielski, min. B2

Oferujemy
Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracownika

  • prywatna opieka medyczna w Luxmed

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do programu sportowego Multisport

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • elastyczny czas pracy