Nazwa pracodawcy:
Humanus Personalservice GmbH

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985868pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Frezer / Tokarz z językiem niemieckim

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Programowanie, ustawianie i obsługa frezarek lub tokarek CNC,

  • Weryfikacja i wprowadzanie korekt w gotowych programach obróbczych,

  • Obróbka detali zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Monitorowanie procesów skrawania i dokonywanie niezbędnych regulacji,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie norm BHP.

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność samodzielnego programowania maszyn CNC,

  • Własny samochód.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie netto w przedziale 2800€ - 3000€,

  • Pełne wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę, bez "Zeitkonta",

  • Perspektywa nadgodzin, z odpowiednimi dodatkami wynagrodzenia +25%,

  • Premie za pracę zmianową,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

  • Bonusy urlopowe oraz świąteczne,

  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,

  • Regularne podwyżki pensji,

  • Możliwość otrzymywania zaliczek na wynagrodzenie,

  • Opieka polskojęzycznego koordynatora,

  • Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę - komfortowe pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu.