Nazwa pracodawcy:
Karlskrona

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985778pra

Miejsce pracy:
Szwecja, Szwecja, Karlskrona
województwo: zagranica

Kontakt:

Karlskrona

Lakiernik Samochodowy

Opis stanowiska
Zadania:

  • przygotowywanie elementów do malowania (min. oczyszczanie, wygładzanie, matowanie, suszenie)

  • lakierowanie elementów

  • dbanie o wysoką jakość procesu, zgodnie ze standardami Firmy

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako lakiernik samochodowy

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność przygotowania elementów do lakierowania

  • umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

Oferujemy
Oferujemy:

  • nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy, koszty pokrywa Pracodawca

  • stabilne zatrudnienie

  • praca w pełni legalna

  • możliwość pracy w ramach nadgodzin