Nazwa pracodawcy:
Spilo

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985343pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Kontakt:

Spilo

Asystent / Asystentka Spedytora

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Aktywne, skuteczne pozyskiwanie nowych przewoźników i klientów,

  • Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu,

  • Zaangażowanie w terminowe wykonywanych usług transportowych,

  • Dbanie o dobre relacje z klientami,

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji transportowej.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie związane z transportem na stanowisku dyspozytora i/lub spedytora,

  • Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów,

  • Dobra organizacja pracy i działania pod presja czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość giełdy transportowej,

  • Znajomość branży TSL.

Oferujemy Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia.