Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985886pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Thiendorf, okolice Drezna
województwo: zagranica

Kontakt:

Trenkwalder

Operator wózka widłowego ze znajomością j. niemieckiego na poziomie min. A2 (m/k)

Opis stanowiska

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego czołowego (różne typy wózków),

  • załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych,

  • wewnętrzny transport palet,

  • obsługa skanera,

  • w przypadku osób z doświadczeniem - obsługa wózka wysokiego składowania.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. A2,

  • min. roczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania,

  • motywacja do pracy,

  • obuwie robocze typu S3 (za kostkę).

Oferujemy

Oferta:

  • stawka godzinowa 13,80€ brutto,

  • praca w systemie zmianowym,

  • umowa o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,

  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,

  • bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie (pokoje maks. 2-osobowe),

  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.