Nazwa pracodawcy:
Energomix S.A

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8984875pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: świętokrzyskie

Doradca Biznesowy ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej i Gazu Ziemnego

Opis stanowiska
Twoje codzienne zadania:

  • Aktywna (w terenie) sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego do klientów B2B;

  • Budowa własnej bazy klientów B2B oraz jej aktualizacja;

  • Obsługa procesu pozyskania klienta;

  • Przygotowanie analiz, wycen i ofert dla klientów;

Wymagania
Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B (dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży energii),

  • Dobrze znasz MS Office (szczególnie Excel);

  • Jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i zmotywowaną w dążeniu do celów,

  • Nie boisz się rozmawiać (szczególnie przez telefon i osobiście) i łatwo nawiązujesz relacje biznesowe,

  • Charakteryzuje Cię nieszablonowe i pozytywne myślenie :)

Oferujemy
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne + kartę Multisport, lub bardzo atrakcyjny system prowizyjny (dla osób chcących ten sposób rozliczenia),

  • Samochód służbowy, komputer i telefon,

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Umowę zlecenie, B2B lub umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.