Nazwa pracodawcy:
Centrum Językowe Konik

Data dodania:
2024-04-19

Nr referencyjny:
8985904pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny

Opis stanowiska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ocena przedoperacyjna pacjentów

  • przygotowanie stanowiska oraz pacjentów do znieczulenia

  • monitorowanie pacjenta przed, w trakcie oraz w okresie pooperacyjnym

  • ocena stanu świadomości chorego

  • ocena i utrzymanie drożności dróg oddechowych z uwzględnieniem różnych technik udrażniania dróg oddechowych

  • wykonywanie innych czynności pielęgniarskich wokół pacjentów.

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • masz ukończoną specjalizację anestezjologiczną lub kurs kwalifikacyjny

  • posiadasz doświadczenie w pracy jako pielęgniarka/pielęgniarz na Bloku Operacyjnym

  • chęci do nauki i rozwoju w pracy w placówce prywatnej.

Oferujemy

Będziesz częścią nowopowstającej Kliniki Medycznej  - znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy - gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy

NASZA OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt gospodarczy

  • zatrudnienie na pełen etat

  • dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych

  • bezpłatne mieszkanie

  • nowoczesne miejsce pracy