Nazwa pracodawcy:
Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania:
2024-04-20

Nr referencyjny:
8985031pra

Miejsce pracy:
Polska, Legnica
województwo: dolnośląskie

Inżynier jakości

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

  • kontakt z klientem we wszystkich kwestiach związanych z jakością,

  • raportowanie wskaźników jakościowych,

  • prowadzenie dokumentacji APQP (w tym P-FMEA, plany kontroli, PPAP, SPC, MSA)

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,

  • udział w audytach klientów,

  • współpraca z inżynierami jakości dostaw w ramach definiowania i rozwiązywania problemów z materiałami/komponentami,

  • prowadzenie projektów optymalizujących proces produkcyjny,

  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.

Wymagania
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera jakości w branży motoryzacyjnej,

  • masz wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobrze znasz j. angielski i/lub j. niemiecki,

  • praktycznie znasz zagadnienia APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, 8D Raport, Control Plan,

  • znasz techniki rozwiązywania problemów i potrafisz analizować i interpretować dane,

  • znasz wymagania systemów zarządzania jakością IATF 16949, norm VDA 6.3 oraz VDA 6.5,

  • potrafisz czytać rysunek techniczny,

  • chętnie pracujesz w zespole, umiejętnie planujesz pracę własną oraz masz zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • atrakcyjne
    wynagrodzenie

  • premię do 30%
    3000 zł za polecenie pracownika

  • cykliczny wzrost wynagrodzeń

  • 30 minut przerw

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • opieka medyczna
    ubezpieczenia grupowe

  • szeroki pakiet socjalny

  • zespół, na który zawsze możesz liczyć

  • stabilizację i bezpieczeństwo

A przede wszystkim słuchamy naszych pracowników i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom!