Nazwa pracodawcy:
STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Data dodania:
2024-04-20

Nr referencyjny:
8974612pra

Miejsce pracy:
Polska, Piekary Śląskie
województwo: śląskie

Magazynier – operator wózka widłowego (k/m)

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania,

  • Obsługa wózków widłowych bocznych.

Wymagania
Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w porze nocnej),

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.