Nazwa pracodawcy:
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-21

Nr referencyjny:
8987980pra

Miejsce pracy:
Polska, Ołtarzew, Poznańska 339
województwo: mazowieckie

Elektromechanik Samochodowy

Opis stanowiska
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta

  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie z technologią producenta

  • Obsługi narzędzi diagnostycznych

  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/urządzeń

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Znajomość diagnostyki elektroniki samochodowej

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Rzetelność i uczciwość

  • Dobra organizacja pracy

  • Obsługa komputera

  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw

  • Inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Opiekę medyczną

  • Świadczenia ZFŚS

  • Dostęp do pakietów sportowych

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie