Nazwa pracodawcy:
Eko Elprom Sp. z.o.o.

Data dodania:
2024-04-21

Nr referencyjny:
8988001pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków, Podgórze
województwo: małopolskie

Projektant Instalacji Elektrycznych

Opis stanowiska
Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu AutoCAD

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne

  • Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność

Mila widziane:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania

  • Znajomość oprogramowania Revit

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych

  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi

  • Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -21 lat

  • Jasne zasady i warunki pracy - umowa o pracę

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego - uczestnictwo w ciekawych projektach