Nazwa pracodawcy:
BES Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988886pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • analiza i księgowanie dokumentów

  • sporządzenie deklaracji VAT oraz JPK-VAT, CIT

  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

  • współpraca z Klientami

  • współpraca z Urzędami i innymi instytucjami

  • współpraca w zespole

Wymagania Wymagania

  • min. 3 letniego doświadczenie w pełnej księgowości,

  • znajomości programów Insert mile widziana

  • znajomości pakietu Office,

  • znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego,

  • chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.

  • terminowości realizacji powierzonych zadań

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy Oferujemy

  • umowę o pracę - pełen etat

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • miłą atmosferę pracy i zgrany zespół, do którego możesz dołączyć

  • możliwość rozwoju w księgowości i w podatkach

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00