Nazwa pracodawcy:
Biuro Podrozy IMPULS

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989360pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Śródmieście, Blisko
województwo: mazowieckie

Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska

  • rozliczanie transakcji kartami kredytowymi

  • rozliczanie transakcji na rozrachunkach

  • księgowanie RMK

  • księgowanie amortyzacji

  • uzgadnianie kont zobowiązań i należności handlowych

  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych zagranicznych i krajowych

  • mile widziana znajomość :

    • przepisów dotyczących wystawiania faktur

    • znajomość przepisów dotyczących rozliczeń sprzedaży przy zastosowaniu procedury Vat marża w turystyce

    • znajomość rozliczania zakupu i sprzedaży biletów lotniczych i kolejowych

    • znajomość przepisów prawa pracy,  ZUS, naliczania wynagrodzeń pracowniczych, rozliczania umów zleceń czy umów o dzieło

  • wspieranie w pracach pracowników działu jaki i Głównej Księgowej

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku księgowego

  • wykształcenie kierunkowe

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT, ustaw o PIT i ZUS

  • rzetelność i uczciwość

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • dokładność i terminowość

  • znajomość programu Finanse - Symfonia

  • mile widziana znajomość ZUS-Płatnik, MS Excel

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w zespole i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • szkolenia, podnoszenie kwalifikacji

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku /25 lata istnienia

  • pomoc merytoryczną

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nastawione na długotrwałą współprace

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • okazjonalnie możliwość pracy zdalnej ( 24 dni w roku plus dodatkowe 2 dni w każdym miesiącu )

  • praca stacjonarna – od zaraz lub w najszybszym terminie.