Nazwa pracodawcy:
CAPITAL SERVICE

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989357pra

Miejsce pracy:
Polska, Ostrołęka
województwo: mazowieckie

Młodszy Specjalista ds. Controllingu / Młodszy Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie raportów operacyjnych na potrzeby Spółki

  • korzystanie z baz danych (SQL) oraz pozostałych narzędzi umożliwiających sprawne i optymalne raportowanie w Spółce

  • analiza czynników mających wpływ na procesy sprzedażowe oraz windykacyjne zachodzące w Spółce

  • opracowanie wymagań i udział we wdrożeniu systemu sprawozdawczości zarządczej

  • zapewnienie prawidłowego pozyskiwania danych źródłowych do systemu sprawozdawczości zarządczej

Wymagania
Nasze wymagania:

  • praca w siedzibie Spółki w Ostrołęce

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub informatyczne)

  • doświadczenie w pracy na danym lub podobnym stanowisku

  • dobra znajomość Excel

  • znajomość Microsoft SQL

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły i rzetelność

  • znajomość produktów finansowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • umowę o pracę

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • współpracę z zaangażowanym zespołem

  • wsparcie przełożonego w okresie adaptacji

  • dostęp do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego

Oferujemy
Oferujemy:

  • oprócz wynagrodzenia zapewniamy stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia pracy, nagrody, komfortowe biuro

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych,

  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju - nowatorskie i prestiżowe projekty, praca z doświadczonym i ambitnym zespołem,

  • pracę w zgranym, otwartym zespole, w którym panuje super atmosfera i wysokie standardy etyczne