Nazwa pracodawcy:
Dino Polska S.A.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989003pra

Miejsce pracy:
Polska, Kalisz
województwo: wielkopolskie

Kierownik projektu (Centra Dystrybucyjne)

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Koordynację przebiegu procedur związanych z kompleksową realizacją budowy nowych budynków magazynowych, biurowych, przemysłowych, a także przebudową i rozbudową istniejących obiektów

  • Przygotowanie opinii o nieruchomości oraz analizę zagrożeń dla inwestycji

  • Przygotowanie dokumentacji przetargowej oraz czynny udział w postępowaniu przetargowym

  • Kontrolę prowadzonych prac budowlanych

  • Nadzór nad przygotowaniem i weryfikowaniem dokumentacji technicznej

  • Kontakt z gestorami sieci, zarządcami dróg, wykonawcami

  • Rozliczenie budżetu inwestycji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w realizacji inwestycji centrów dystrybucyjnych, obiektów produkcyjnych lub przemysłowych

  • Uprawnień budowlanych

  • Umiejętności zarządzania projektami

  • Znajomości procedur budowlanych, prawa administracyjnego i budowlanego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjności i gotowości na wyjazdy służbowe

Oferujemy
Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze

  • Programy na preferencyjnych warunkach:

    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz członków rodziny

    • Dodatkowe ubezpieczenie, w tym NNW dla dzieci i młodzieży, komunikacyjne i majątkowe

    • Karta Medicover Sport

    • Pożyczki pracownicze