Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988457pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: warmińsko-mazurskie

Inżynier / Kierownik Budowy

Opis stanowiska

  • praca na budowach firmy na terenie całego kraju

  • praca może być wykonywana również na podstawie prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)

  • wykształcenie wyższe kierunek budowlany

  • okres początkowy pracy do przyuczenia z ograniczonym zakresem obowiązków dla absolwentów lub inżynierów bez praktyk na budowach

Oferujemy

  • pracę na stałe

  • bardzo dobre wynagrodzenie

  • duże perspektywy rozwoju zawodowego

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku( w większości generalne wykonawstwo)

  • teren działania: cała Polska i za granicą

  • samochód służbowy po okresie próbnym i przy dalszych dojazdach