Nazwa pracodawcy:
Crowe Advartis Accounting Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989201pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Rondo Daszyńskiego
województwo: mazowieckie

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Księgowanie i kontrola operacji księgowych (faktury zakupu, PK, wyciągi bankowe, amortyzacja),

  • Przygotowywanie JPK VAT,

  • Miesięczna analiza kont bilansowych,

  • Miesięczna weryfikacja stanu rozrachunków, rozliczeń międzyokresowych oraz środków trwałych,

  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych rozliczeń podatkowych,

  • Sporządzanie miesięcznych zestawień obrotów i sald,

  • Wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz wymaganych przepisami sprawozdań statystycznych, NBP.

Wymagania

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w dziale księgowym na stanowisku starszego asystenta,

  • Znajomość zasad księgowania, a także znajomość przepisów księgowych i podatków,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności programu Excel),

  • Umiejętność wyciągania wniosków i analizy danych, a także ustalania priorytetów,

  • Pro klienckie podejście do rozwiązywania zleconych zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Jesteśmy zgranym i wspierającym się zespołem,

  • Realizujemy wiele ciekawych i różnorodnych projektów,

  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),

  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9,

  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med

  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,

  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!