Nazwa pracodawcy:
Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988721pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: świętokrzyskie

Przedstawiciel Medyczny

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej w tym: laser CO2, laser do depilacji, urządzenia do liftingu, wyszczuplanie i modelowania sylwetki oraz endermologia.

  • Sprzedaż kosmetyków do zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej oraz preparaty po zabiegowe.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży.

  • Wysoki poziom samodzielności i motywacja do osiągania wysokich wyników.

  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmian.

  • Umiejętność wykonywania pokazów z wykorzystaniem urządzeń i gotowość do nauki.

  • Wysoki poziom umiejętności pracy z lekarzami.

  • Umiejętność organizowania kongresów i wydarzeń dla lekarzy (pokazy, wyjazdy i edukacja).

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z lekarzami i sektorem beauty na stanowisku przedstawiciela medycznego.

  • Wykształcenie wyższe preferowane farmacja, kosmetologia, ratownik medyczny lub pielęgniarstwo.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Mile widziane

  • Dobra znajomość lekarzy dermatologów, stomatologów i okulistów (lekarzy wykonujących zabiegi beauty).

Oferujemy
To oferujemy

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

  • Samochód i telefon służbowy.

  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

  • Do dyspozycji psycholog biznesu (wsparcie w rozwoju zawodowym i pomoc w życiu osobistym wpływającym na pracę).

  • Nowoczesny system zarządzania oparty o AI.

Benefity

  • Zniżki pracownicze.

  • Rozwój umiejętności osobistych.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

Przedział zarobków między 5 000 zł - 20 000 zł