Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989198pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Manager ds. Ekspansji

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie biznesów w Polsce,

  • Szukanie i ocena terenów pod inwestycje,

  • Negocjacje i zamykanie kontraktów,

  • Raportowanie postępów do kierownictwa,

  • Współpraca z zespołami i partnerami zewnętrznymi.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, nieruchomości, zarządzanie),

  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju biznesu lub nieruchomościach,

  • Inicjatywność i skuteczność,

  • Dyspozycyjność do podróży biznesowych,

  • Biegłość w MS Office, głównie Excel,

  • Dobra znajomość niemieckiego.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Premie uznaniowe,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.