Nazwa pracodawcy:
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988961pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Asystent ds. rejestracji próbek (Pracownia Analiz Środowiska)

Opis stanowiska

  • Wysyłka paczek z próbkami do podwykonawców

  • Wypełnianie wymaganej dokumentacji systemowej

  • Weryfikacja próbki przed przyjęciem do badań

  • Ustalanie zakresu badań z Biurem Obsługi Klienta

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

  • Mile widziani studenci kierunków chemicznych w trybie zaocznym lub absolwenci

  • Możliwość pracy na pełen etat na dwie zmiany (6:00-14:00; 10-18:00) a także pracy w sobotę (jedna lub dwie soboty w miesiącu, planowane wcześniej)

  • Doświadczenie i umiejętność pracy w zespole

  • Biegła obsługa komputera i MS Office

  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie

  • Chęć długofalowej współpracy

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Swobodę działania w ramach swojego stanowiska

  • Pracę z nowoczesnymi sprzętami laboratoryjnymi

  • Prywatną opiekę medyczną: Lux-Med

  • Polisę ubezpieczeniową: Generali

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity z ZFŚS (wczasy pod gruszą, prezenty na święta)

  • Możliwość zarekomendowania znajomego do pracy w ramach Systemu Poleceń Pracowników

  • Szkolenie stanowiskowe i możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych

  • Nielimitowany dostęp do największej platformy językowej z możliwością darmowej nauki języka angielskiego