Nazwa pracodawcy:
Morad Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988499pra

Miejsce pracy:
Polska, Tuchom
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Marketingu

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • planowanie i realizacja działań marketingowych w ramach zaplanowanego budżetu,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w Internecie, radio, tv oraz w prasie branżowej,

  • udział w krajowych i zagranicznych imprezach targowych,

  • aktualizacja i redagowanie treść marketingowych na stronę www oraz do newslettera,

  • opracowywanie materiałów marketingowych, prezentacji, raportów i analiz,

  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz drukarniami i innymi podwykonawcami usług,

  • współpraca z działem zakupów i R&D,

  • analiza efektywności realizowanych działań, monitorowanie efektów podjętych aktywności, rozliczanie prowadzonych projektów.

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,

  • znajomość narzędzi marketingowych,

  • umiejętność generowania grafik z midjourney,

  • wysoka sprawność posługiwania się słowem pisanym,

  • kreatywność, dynamizm i inicjatywa w działaniu,

  • wysokie kompetencje interpersonalne,

  • znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość obsługi programów graficznych (AutoCad, Inventor, 3D Max, Adobe Illustrator, Photoshope),

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność i możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • ubezpieczenie zdrowotne.

  • prywatną opiekę medyczną.