Nazwa pracodawcy:
Jutro Medical Sp z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988769pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Młodszy Kontroler Finansowy

Wymagania
Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych

  • udział w procesie płatności za kupowane usługi i towary

  • raportowanie finansowe - przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych oraz analiz ad-hoc

  • analiza danych finansowych, a następnie wyciąganie wniosków i proponowanie usprawnień

  • wsparcie w procesie planowania finansowego oraz analizy odchyleń realizacji kosztów i wydatków do budżetu

  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

Co potrzebujesz do działania z nami:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze finansów / kontrolingu

  • dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz zarządczej

  • dobra znajomość Excela

  • dokładność i przywiązywanie wagi do detali

  • dobre zdolności analityczne i wcale nie gorsze umiejętności interpersonalne

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

  • chęć szybkiej nauki oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

  • pełna komunikatywność w mowie i piśmie po polsku oraz angielsku

Za co dostaniesz dodatkowe punkty:

  • doświadczenie z narzędziami Google: Gmail, Kalendarz, Spreadsheets, Docs oraz bazami danych

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe w firmie z branży medycznej albo technologicznej/ startupie

  • zainteresowanie medycyną, nowymi technologiami

Oferujemy
Spodoba Ci się u nas, jeśli:

  • chcesz pracować w firmie, która intensywnie się rozwija

  • entuzjastycznie podchodzisz do wyzwań, których jest u nas sporo, nie są Ci one straszne, ani nie traktujesz ich jak problem

  • jesteś ambitny/a, masz w sobie dużą chęć przyswajania nowej wiedzy

  • dbasz o szczegóły, jesteś dokładny/a w tym, co robisz i lubisz, kiedy coś jest dobrze zrobione

  • zdajesz sobie sprawę, że jak to w start-upie, nie wszystko na początku jest idealne i perfekcyjne, dużo się dzieje

  • masz w sobie głód przygody, potrafisz zapałać entuzjazmem do idei

  • jesteś komunikatywny/a, otwarty/a na dialog, lubisz jasny i precyzyjny przekaz

  • jesteś gotowa/y walczyć o poprawę jakości polskiej publicznej ochrony zdrowia i chcesz nam pomóc sprawić aby nasi Pacjenci mogli cieszyć się lepszym zdrowiem

Co gwarantujemy?

  • pracę hybrydową, zachęcamy do korzystania z naszego biura w Warszawie przy al. Jana Pawła II 27

  • nielimitowany, płatny urlop

  • pełnopłatne urlopy chorobowe (100%)

  • konsultacje medyczne z pierwszej ręki :)

  • kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole, indywidualnym podejściu do rozwoju

  • no dress code policy i nieformalną atmosferę pracy

  • dedykowany budżet rozwojowy, nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych

  • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych