Nazwa pracodawcy:
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988397pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, Limanowskiego 179

Młodszy specjalista ds. controllingu

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • weryfikacja jakości danych oraz ich integracji z wielu źródeł

  • rozwój i optymalizacja narzędzi raportowych, w tym MS Excel w celu automatyzacji pracy i poprawy jakości danych

  • pomoc w tworzeniu ujednoliconych raportów i procedur

  • weryfikacja i reagowanie na ewentualne nieścisłości

  • analiza potencjałów oszczędnościowych i identyfikacja obszarów, w których jest możliwa optymalizacja kosztów

  • wsparcie przy projektowaniu raportów kontrolingowych i zarządczych

  • analiza potencjałów oszczędnościowych i szukanie obszarów do optymalizacji

  • współpraca z działem księgowości i innymi działami spółki

Wymagania
Oczekiwania:

  • doświadczenie w obszarze analiz/controllingu

  • bardzo dobra znajomość MS Office (zaawansowana znajomość MS Excel)

  • dokładność, samodzielność, analityczne myślenie

  • umiejętność pracy na dużych bazach danych: analiza, obróbka, wyciąganie wniosków

  • łatwość w posługiwaniu się nowoczesnymi technologiami

Mile widziane:

  • dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego (poziom B2)

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • możliwości rozwoju: szkolenia zarówno w Polsce jak i za granicą

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • bezpłatne kursy językowe

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie karty Multisport