Nazwa pracodawcy:
Asseco Data Systems S.A.

Data dodania:
2024-05-05

Nr referencyjny:
9010990pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Programista Java

Opis stanowiska

Zadania:

  • Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania

  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności

  • Optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu)

  • Weryfikacja jakości oprogramowania

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów

  • Samodzielność w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizowaniu aplikacji

  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań

Wymagania
Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy przy realizacji projektów komercyjnych

  • Dobra/bardzo dobra znajomość Java 8-11

  • Doświadczenie w pracy z Spring/Spring Boot, Hibernate

  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

  • Znajomość systemów kontroli wersji

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Bardzo dobra znajomość Git

  • Znajomość JEE, JSF, JPA

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych JUnit

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • Spotkania integracyjne

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Praca w największej spółce IT

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Playroomy

  • Owocowe poniedziałki

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Szkolenia

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.

  • Karta Multisport