Nazwa pracodawcy:
Modlin Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014626pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedażowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Kontrahentów z sektora MICE (Meetings, Incentive, Conferencje, Events)

  • prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż oferty konferencyjno-gastronomicznej hotelu

  • budowanie relacji z nowymi oraz utrzymywanie relacji na wysokim poziomie z aktualnymi kluczowymi Kontrahentami hotelu

  • przygotowanie ofert handlowych w oparciu o politykę cenową i standardy firmy

  • prezentacja pozyskanego i utraconego biznesu (analiza i wnioski)

  • przygotowanie umów i koordynacja ich realizacji

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

  • badanie opinii Kontrahentów po wykonanej usłudze

  • monitorowanie, analiza i prezentacja danych rynkowych

  • analiza segmentacji Gości oraz udział segmentów w ogólnym budżecie hotelu

  • raportowanie wykonania założonych celów do Dyrektora Działu Sprzedaży

  • prowadzenie grafiku zrealizowanych wydarzeń MICE z podziałem na miesiące, jako podstawa do przygotowania budżetu MICE na kolejny rok

  • dbanie o dobry wizerunek firmy- wykonywanie swoich obowiązków przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego, kolegów, Gości oraz powierzonego mienia

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym, preferowana branża hotelarska

  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku branży hotelarskiej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Przyjazną atmosferę pracy i elastyczne warunki zatrudnienia

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się grupie hotelowej

  • Umowa o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy