Nazwa pracodawcy:
ALPLA - Opakowania z Tworzyw Sztucznych, Spółka z o. o.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014350pra

Miejsce pracy:
Polska, Radomsko

Pakowacz / Pakowaczka

Opis stanowiska

  • obsługa pakowaczki - pakowanie produktów

  • transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce

  • właściwe oznaczenie opakowań

Wymagania

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe - warunek konieczny

  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, - dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego