Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016429pra

Miejsce pracy:
Polska, Piaseczno
województwo: mazowieckie

Asystent Stomatologiczny / Asystentka Stomatologiczna

Opis stanowiska

Klinice Silver Dental Clinic (Grupa LUX MED) poszukuje asystentki specjalizującej się w ortodoncji.

My zadbamy o:

  • współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce,

  • komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Kliniki Stomatologicznej Silver Dental Clinic,

  • różnorodne formy współpracy,

  • wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej pracy,

  • rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, możliwość nauki języka angielskiego na całorocznym kursie języka angielskiego na rożnych poziomach,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach,

  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Wymagania
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe,

  • dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki stomatologicznej,

  • mile widziane roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku asystent/-ka stomatologiczny/-a,

  • wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego,

  • książeczka SANEPID-u,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista,

  • umiejętność współpracy z takimi specjalistami jak: ortodonta, protetyk, chirurg/implantolog, endodonta, periodontolog.

U nas będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych/ortodontycznych,

  • przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Kursy języka angielskiego

  • Profesjonalne szkolenia

  • Przejrzyste ścieżki rozwoju

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pomoc prawna

  • Program Poleceń