Nazwa pracodawcy:
HPD Südliche Weinstraße GmbH

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016705pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Frankfurt nad Menem
województwo: zagranica

Pracownik lotniska

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Ładowanie i rozładowywanie bagażu,

  • Użytkowanie pojazdów do przewozu bagażu,

  • Obsługa towarów niebezpiecznych,

  • Sortowanie bagażu.

Wymagania
Wymagania:

  • Uczestnictwo w internetowym kursie niemieckiego

  • Czysty rejestr karny

  • Prawo jazdy kat. B

  • Potwierdzenie zatrudnienia z ostatnich 5 lat

  • Warunki fizyczne do pracy zmianowej i świątecznej

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stawkę €16.37/godz. po szkoleniu, plus dodatki

  • Umowę na pełen etat, bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

  • System trzyzmianowy

  • Możliwość nadgodzin

  • Zakwaterowanie z wyposażeniem

  • Szkolenia oraz certyfikaty lotniskowe

  • Zwrot kosztów dojazdu

  • Płatny kurs niemieckiego (€1000-1500 netto)

  • Doświadczenie w prestiżowej firmie

  • Bonus urlopowy €800

Kurs języka niemieckiego online trwa 6-8 tygodni, po czym następuje egzamin na poziom A2.