Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014623pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Mauer
województwo: zagranica

Kontakt:

Trenkwalder

Operator pras wykrawających - wykrawarek/giętarek (m/k)

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych, głównie maszyn wykrawających i gnących (pras/wykrawarek/giętarek),

  • kontrola jakości wytwarzanych produktów,

  • dbanie o czystość stanowiska pracy,

  • konserwacja urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator maszyn,

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze pras, wykrawarek, giętarek,

  • wykształcenie techniczne,

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2,

  • posiadanie samochodu w celu dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,

  • stawkę 17 euro/h brutto,

  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,

  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.