Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9014557pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Bielany, ul. Podleśn
województwo: mazowieckie

Pielęgniarka / Pielęgniarz (Blok Operacyjny)

Opis stanowiska

Praca w szpitalu specjalistyczny CM MAVIT przy ul. Podleśnej 41 w Warszawie​.

Twoją rolą będzie:

  • Przygotowanie stanowisk pracy;

  • Przyjęcie Pacjenta na blok operacyjny zgodnie z obowiązującą procedurą;

  • Przygotowanie Pacjenta do zabiegu.Instrumentowanie zgodnie z zasadami;

  • Współpraca w ramach zespołu terapeutycznego;

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej i systemowej;

  • Nadzór nad sprzętem medycznym i aparaturą medyczną w miejscu świadczenia opieki.

My zadbamy o:

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;

  • Różnorodne formy współpracy - pracę na etat lub w ramach umów cywilnoprawnych;

  • Kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w wielospecjalistyczny szpitalu;

  • Przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Wymagania
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie min. średnie  – preferowane ukończone studia I stopnia z zakresu pielęgniarstwa;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • ukończony kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja z pielęgniarstwa operacyjnego;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki;

  • silna orientacja na Pacjenta, empatia, chęć niesienia pomocy innym, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizację pracy własnej;

  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Kursy języka angielskiego

  • Profesjonalne szkolenia

  • Przejrzyste ścieżki rozwoju

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pomoc prawna

  • Program Poleceń