Nazwa pracodawcy:
ODMET S.A.

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
9011539pra

Miejsce pracy:
Polska, Siedlce, ul. Brzeska 120
województwo: mazowieckie

Kontakt:

ODMET S.A.

Operator linii produkcyjnej / Operator maszyn

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • praca i jednoczesny nadzór nad prawidłowością działania linii produkcyjnej,

  • raportowanie niezbędnych danych z pracy linii produkcyjnej oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej,

  • wykonywanie cyklicznych prac konserwacyjnych oraz uczestnictwo w naprawach linii produkcyjnej,

  • aktywny udział w działaniach poprawiających wydajność, jakość i bezpieczeństwo pracy na linii produkcyjnej,

  • dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami,

  • staranne i sumienne wykonywanie prac.

Wymagania
Wymagania:

  • umiejętność samodzielnych regulacji maszyn i urządzeń, tzw. smykałka/zmysł techniczny,

  • rzetelność, punktualność, umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienia na suwnicę,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn lub linii produkcyjnych (cięcie poprzeczne blach na linii).

Oferujemy
Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system nagród miesięcznych,

  • terminowość wypłat wynagrodzeń,

  • pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia,

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy,

  • szkolenia wstępne i stanowiskowe,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • program poleceń pracowniczych,

  • ubezpieczenie grupowe.